סאייטויז'ן
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-6966667

מוצרים ושירותים

מידע ויזואלי מבוסס מיקום

איחוד אורטופוטו ומודל פני השטח ביחד עם התמונות האלכסוניות מאפשר הצגת מיקום מדויק על גבי הצילומים אנכיים והאלכסוניים. כל נקודה על גבי האורטופוטו מוצגת במיקומה המדויק על גבי הצילומים האלכסוניים מארבעה כיוונים שונים הנצפים במקביל. תוכנת הצפייה מאפשרת צפייה מיידית על גבי המחשב האישי של כל בניין, כביש או תא שטח באזור המבוקש.

מוצרים ושירותים צילום אוויר

 • יכולת מדידה מדוייקת

  ניתן לבצע בצורה פשוטה ואינטואיטיבית מדידה של גובה מבנה, אורך, רוחב, שטח הגג, שטח פאות המבנה ועוד. המדידה יכולה להתבצע בכל אחת מהתמונות האלכסוניות. אין צורך בשליחת צוותים לשטח, ביצוע עדכון ומדידה ישירות על צג המחשב שלך.

 • ענוח וסקרי מדידות

  היכולת למדוד גבהים ומרחקים הן מצילום אנכי והן מצילום אלכסוני, מאפשרת פענוח שטח שיטתי לאיתור חריגות בניה, ביצוע סקר מדידות והגשת דוחות פענוח מפורטים המתארים את החריגה בצורת דו”ח "לפני/אחרי".

 • ניתוח קווי ראיה ושטחים שולטים

   המודל המדויק מאפשר חישוב שטחים נצפים הכולל התחשבות בתכסית ובגובה מטרה. בלחיצת כפתור ניתן למצוא גגות שולטים באזור מסוים ולנתח את האזורים הנראים והבלתי נראים מאותה נקודה.

 • שליטה ובקרה

  גופים כמו משטרה, כוחות חילוץ וכוחות כיבוי אש ברחבי העולם עושים שימוש יום יומי בתמונות לצורך תכנון משימות, הצבת כוחות בשטח, טיפול באסונות טבע, אירועים רבי נפגעים ועוד.

 • שילוב שכבות G.I.S

  ניתן להוסיף שכבות מידע מעוגנות גיאוגרפית באופן ישיר על גבי כל התמונות, כולל הצילומים האלכסוניים. ניתן לקרוא וליצור מידע GIS באמצעות תוכנות שימושיות של הלקוח כגון – ARCVIEW, MAP INFO וכו'. ניתן להוסיף במהירות ובפשטות איורים ומלל על גבי התמונות לצורך הצגה יעילה של אינפורמציה.

 • אורטופוטו ופוטוגרמטריה

  הצילומים האנכיים המופקים מן הטיסה משמשים כחומר גלם להכנת אורטופוטו ברזולוציות חסרות תקדים (6-9 ס"מ לפיקסל).

 • תכנון עירוני

  בזכות הדיוק הרב והחפיפה בין הצילומים, ניתן לבצע ניתוח פוטוגרמטרי מדוייק המאפשר הכנת מפה פוטוגרמטרית לצרכי תכנון עירוני ותשתיתי.

 • תלת מימד

  הדמיית השטח בתלת מימד אינטראקטיבי מציגה על גבי האורתופוטו מבנים , עצים ואובייקטים תלת ממדיים. כל המבנים מוצגים בגודלם וצורתם האמיתית כולל חזיתות אמיתיות הנגזרות מן הצילומים האלכסוניים