סאייטויז'ן
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7908977

צילום מהאוויר להפקת תצלומים למטרות שונות

עבור מטרות שונות יש צורך לצלם תצ"א, מדובר בתחום מפותח מאוד שעושה שימוש במטוסים או בגופים אחרים שנמצאים באוויר - בשביל לצלם אזור או מקום במבט מלמעלה.

סוגים שונים של תצלומים


תחום הצילום עשה בשנים האחרונות כברת דרך משמעותית. מי זוכר את סרט הצילום ואת הפיתוח המיושן? כיום האמצעים מתקדמים ביותר ומציעים פתרונות יעילים ואיכותיים למגוון מצבים וצרכים. גם בשביל להפיק תצלומי אוויר קיימות כיום אופציות רבות שמאפשרות להשיג תוצרים איכותיים ביותר. החברות שעוסקת בתחום מציעות מגוון של אפשרויות ואופציות - בהתאם לצורך של התצלום. כאשר הטכנולוגיה המתקדמת בתחום הצילום מאפשרת להפיק תצלומים איכותיים ביותר. המכשור החדשני מאפשר לייצב את המצלמות ולהשיג תצלום חד ואיכותי ביותר. כך שעבור מטרות שונות ניתן להזמין תצלום אווירי איכותי ומתקדם ביותר.

סוגים שונים של תצלומים

בתוך קטגורית צילומי אוויר ניתן בחור בין שיטות צילום שונות, השיטות השונות משיגות תוצאות משתנות. ובהתאם למטרת הצילום יש לבחור את סוג הצילום המתאים. כך תופק תמונה איכותית שתשרת את המטרה ואת הצורך. להלן סוגים שונים של צילומים מהאוויר:

 • צילום אוויר אלכסוני – מדובר בצילום שמתבצע בזווית משתנה בהתאם לצורך של הפרויקט האינדיבידואלי. מטרת הצילומים הללו היא מידול בתלת ממד וכן עבור תיעוד נופים ואתרים בצורה אומנותית. תמונות אלו ילוו כתבות בעיתונות וכן ספרי היסטוריה וגאוגרפיה. התצלום יקנה למביט בו מידע על המקום ועל הסביבה. מבט אווירי קולט אזור רחב יחסית - במבט אחד הוא מאפשר לבחון אזור גדול ורחב.
   
 • צילום אוויר  אנכי – באמצעות מצלמות מיפוי מבצעים צילומים בניצב לקרקע. הצילומים נעשים בגבהים שונים וברזולוציות משתנות. המטרה היא מיפוי פוטורמטרי. בשביל לבצע מיפוי מקצועי יהיה צורך לבצע מדידות ובדיקות שטח לצד התצלומים המקצועיים.
   
 • צילום אוויר לייזר – הצילום מתבצע על ידי מערכת לידר. המערכת מבצעת איסוף מידע באמצעות נקודות לייזר. מצלמה זו מקושרת מכשיר GPS.
   
 • צילום אוויר פנורמי – ניתן לבצע צילום בזווית של מאה שמונים מעלות ועד שלוש מאות שישים מעלות. צילומים פנורמיים ניתן לבצע מהאוויר ומהיבשה. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת ביותר שמציעה תמונות שקולטות אזור גדול מאוד בזווית ייחודית.
   
 • צילום אוויר וידאו – באמצעות מערכות וידאו המתאימות לצילום אווירי נעשה תצלום וידאו חד ויציב. בשביל להשיג תצלומי וידאו איכותיים חובה כי המצלמות תהיינה מיוצבות רק כך ניתן להפיק תצלום אווירי איכותי וחד.

סוגים שונים של תצלומי אוויר קיימים, בהתאם למטרת הצילום יש לבחור את סוג הצילום שיתבצע. חברה מקצועית תוכל לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר על פי הזמנה. כמו כן ניתן לרכוש תצלומים קיימים מתוך המאגר של חברת הצילום. הצילומים יוכלו לשמש למטרות שונות בהתאם לצרכים המשתנים. צילום מקצועי נעשה בעזרת מצלמות מתקדמות במיוחד, זהו צילום איכותי ואמין.