סאייטויז'ן
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7908977

ראיה בטווח רחוק

היכולת לצלם מן האוויר פתחה אפיק צילום חדש ואיכותי לענפים רבים, יכולת זו האירה את העיניים בתחום המודיעין, אבל השפעתה ניכרת בתחום אחרים, רבים ומגוונים

ניצול מרבי של הטכנולוגיה


מערכות הצילום לסוגיהן הביאו איתן בשורה בהרבה מאוד ענפים, התיעוד המהווה עדות למציאות שניתנת לשחזור אפשרה פענוח נתונים ועובדות בצורה אחרת לגמרי, חלפו ימים ועובדה זו הפכה להיות חלק ממציאות החיים והאנשים למדו ליהנות ממנה, לא רק בתמונות משפחתיות ושל ידידים, אלא לתחומים של התפתחות בתחומים שונים, מרפואת שיניים ועד ביטחון. תצלומי האוויר פתחו עוד אפיק בדרך לתכנון, ידע והבנה, הם נתנו הרבה מעבר לתמונה בגובה העיניים.
 

ראיה בטווח רחוקממעוף הציפור

צילום אוויר זוהי עבודת צילום הנעשית מגובה, באמצעות מצלמה המצלמת מלמעלה שטחים נרחבים ומצמצמת אותם לכדי תמונה או תמונות בודדות.  בעבר היו משתמשים בצילום אוויר שהיה מחובר למטוס שריחף מלמעלה וצילם, עוד קודם לכן השתמשו בכדור פורח שהמצלמה שהייתה מחוברת אליו תיעדה הכול. היום הכול הפך להיות נגיש יותר, יש רחפניים מסוגים שונים שיכולים לבצע צילום אוויר מבלי להיעזר במטוס אשר אופן תפעולו הינו מסובך בהרבה והיכולת ליהנות ממנו ומשרותיו הינה יכולת מורכבת בהרבה. כאשר ניתן לתעד מקום 'ממעוף הציפור' הרי שניתן להגיע להבנות עמוקות יותר בכל מה שקשור בקרקע, ניתן לראות דברים מלמעלה ולצרף נתונים בקלות רבה יותר, החכמה היא ללמוד לנצל את היכולת המופלאה של צילום מלמעלה לצרכיו של האדם.

למה משתמשים בצילום אוויר?

  • שרטוט מפות
  • מכירת נדל"ן
  • מעקב אחר גידולים חקלאיים

ועוד...

אחד הדברים הנפוצים ביותר בהם משתמשים בצילום אוויר זה לצרכי מודיעין, הדרך המדויקת להגיע בתצלום אוויר על שטח האויב. בדרך כלל תצלום אוויר לצרכי מודיעין נעשה על יד מזל"ט, ראשי תיבות של המילים מטוס זעיר ללא טייס, אשר המצלמות המחוברות אליו מצליחות לתעד את שטח האויב, להעביר את תוכן התצלומים לגופי המודיעין השונים והם יכולים להגיע למסקנות בעלות השלכות הביטחוניות. הצילום האווירי יוצר תמונה מדויקת ומהימנה על מה שמתרחש על הקרקע במרחק לא משמעותי מהגבול.

עולם חדש

כשיש אפשרות להתרשם מתצלומי אוויר בכל מה שקשור בנדל"ן ניתן ליהנות מיתרונות רבים הקשורים בתכנון ובהשקעה, כאשר יש דרך לצפות מלמעלה בכל השטח הנתון, חלוקת המקום על פי מבנים ועוד, לתעד בניה ולתכנן עתידית זה מקדם ומאפשר הרבה יותר. היכלות הזו מיטיבה ומשדרגת בהרבה מאוד תחומים וזה רק הולך ומתפתח.